Výživa pro fitness a fitness pro ženy

Pokud jste se rozhodli opravdu intenzivně začít cvičit, tak by také bylo vhodné trošku zainvestovat do nějaké výživy pro fitness. Pokud však cvičíte jenom občas, tak žádnou speciální výživu nemá smysl pořizovat. Můžete začít třeba pouze u normální výživy a začít se stravovat správně.

Jedná se hlavně o ty klasické rady, jíst několikrát denně vyváženou stravu, dělat alespoň nějaké aktivity, aby jste vydávali nějakou energii, kterou jste přijali v jídle a další.

Spalovače energie a jejich význam při procesu hubnutí

Další věcí je, pokud se rozhodnete cvičením zhubnout, tak nakoupit různé spalovače tuků, které Vám s tím můžou pomoc. Jejich používání je docela jednoduché. Pokud cvičíte opravdu intenzivně, tak užívání je většinou dvakrát denně, ráno když vstanete a večer, když jdete spát. Pokud chcete zhubnout, tak se doporučuje i třetí dávka před fyzickým výkonem. Například před posilovnou, před běháním, před kolem a dalšími aktivitami.

Další doporučovanou složkou potravy, když cvičíte, je karnitin. Jedná se o látku, která Vám pomůže dokonaleji spalovat tuky, ale také pomáhá regenerovat svaly po výkonu. Na druhý den se pak nebudete cítit tak unavení a budete opět připraveni pustit se do cvičení.

Fitness tip pro ženy

Fitness centra pro ženy jsou stále více oblíbené. Jedním takovým je Ladies Gym Studio, které se nachází v Brně. Fitness centrum poskytuje spoustu služeb a cvičení, které jsou charakteristické speciálně pro ženy.

Přečtěte si také:  Před dovolenou v zahraničí porovnejte nabídky cestovního pojištění

Jedním takovým je program Power Plate. Jedná se o docela velkou revoluci ve cvičení. Prezentuje se tím, že 30 minut tohoto programu vydá za hodinu a půl obyčejného cvičení. Jedná se o tvarování postavy a redukci celulitidy, zvyšování fyzické kondice a svalové síly, zlepšení ohebnosti, rovnováhy a koordinace.

V programu jsou také zahrnuty masáže, zotavovací a regenerační cvičení. Jedna lekce Power Plate trvá přesně 30 minut a je vedena profesionálním trenérem. Cena tohoto půlhodinového programu je 190 Kč. Můžete využít také zakoupení permanentky na deset vstupů, v ceně 1590 Kč nebo permanentku na 20 vstupů v ceně 2790 Kč. Dalším nabízeným programem je takzvaný Vacu Body Space. Jedná se o program, který zajišťuje spoustu výhod a zlepšení.

Výhody, které nabízí jsou následující. Odstraňování celulitidy, modelování postavy, zlepšení prokrvení pokožky, zlepšení fyzické kondice, rychlé spalování tuků, snížení obezity, zlepšení nálady, likvidace pocitu studených nohou a další.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *