Jak na posilování břicha? Vyzkoušejte speciální posilovací stroje

Posilovacích strojů na břicho existuje samozřejmě poměrně veliké množství, přičemž se na ně můžete podívat například v různých internetových obchodech. Jestliže si nějaký stroj vyberete, tak si jej proklepněte na různých internetových fórech a diskuzích, kde mohou uživatelé a ti, kteří si daný stroj již zakoupili dříve, házet nějaké zajímavé příspěvky.

Jestli se nákup opravdu vyplatí, jestli vše funguje tak, jak má, jestli jsou to vyhozené peníze a tak podobně. Jedním z velice oblíbených obchodů je pak například internetových obchod inSPORTline, který naleznete na stejnojmenné internetové adrese.

Posilovací lavice patří k nejoblíbenějším

K nejoblíbenějším posilovacím strojům na břicho pak patří určitě klasické posilovací nastavitelné lavice, na kterých si dělají například sedy lehy určitě mnohem příjemněji než na zemi. Komfortní trénink je zajištěny kvalitním polstrováním a celkovou kvalitou konstrukce.

Přečtěte si také:  Výživa pro fitness a fitness pro ženy

Velice oblíbeným produktem je zde například posilovací nastavitelná lavice inSPORTline Curved, kterou zde můžete pořídit v dnešní době za cenu zhruba kolem jednoho tisíce tří set korun. Hmotnost celé lavice je jedenáct a půl kila a nosnost tohoto posilovacího stroje je sto kilogramů.

Dalším oblíbeným strojem jsou zde lavičky Hyperextense, které jsou však již o něco dražší. Můžete je pořídit zhruba za něco kolem šesti tisíc osmi set korun.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *