VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. oslaví 10. května 2017 výročí 15 – ti let od svého založení.

Největší prodejce použité manipulační techniky v ČR, se sídlem v Červené Vodě nyní pravidelně dodává do 32 zemí světa a patří mezi desítku největších firem na trhu použité manipulační techniky v Evropě.

Společnost má za sebou 15 úspěšných let, které by se daly rozdělit do několika období. Na začátku byl rozjezd, kde bylo zapotřebí dostat se do podvědomí, vybudovat dobré jméno na českém trhu a v neposlední řadě také navázat spolupráci s dodavatelskými subjekty, což pozitivně přispělo k udržení zdravého růstu i v dobách méně příznivé ekonomické situace, kdy si společnost vybudovala značný náskok před konkurencí.
Další etapou bylo vybudování kvalitního zázemí. Díky velkým investicím se podařilo vybudovat největší prodejní plochu s použitou manipulační technikou v ČR.

V posledních letech se společnost aktivně věnuje investicím do lidských zdrojů. K vybudování stabilní společnosti je zapotřebí především silný a kvalitní tým, který představuje hlavní hodnotu společnosti. „U nás není nejdůležitější jedno oddělení, klademe stejné nároky napříč celou společností. Když bude silný každý článek, bude silný celý řetěz.“ Říká Milan Černohous, jednatel společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Za hlavním úspěchem společnosti stojí především maximální orientace na požadavky zákazníka a pružné reakce na vývoj a potřeby trhu. Velkou devízou je také široký výběr manipulační techniky čítající téměř 1000 kusů.
„Díky svému výjimečnému postavení na českém trhu se snažíme jít příkladem. Klademe proto velký důraz na transparentní a férové jednání. Vždy se snažíme získat o námi prodávané technice co nejvíce informací, které následně poskytujeme našim zákazníkům. Spokojenost našich zákazníků a dobré vztahy jsou u nás vždy na prvním místě.“ Říká Stanislav Sejkora, obchodní ředitel společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Přesvědčit se můžete v Červené Vodě a v Praze, kde je připravené příjemné a moderní zázemí v čele s profesionálním týmem obchodníků, kteří vám vždy ochotně poradí. Můžete si na jednom místě nezávazně vyzkoušet mnoho typů a značek vozíků a výběr už bude pouze na vás.

http://www.vzv.cz

Stalosemi

Publikujeme Vaše příběhy s kterými se chcete podělit s ostatními na internetu. Využijte formulář v sekci "Přidat příspěvek" nebo napište na miongem@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *