Poskytovatelé internetu neměří své zákazníky „jedním metrem“

Začínali jsme jako obchodní zástupci pro kabelovky poskytující internet pro rezidenty.
V průběhu naší práce (toto děláme již od roku 2007) jsme zjistili, že poskytovatelé internetu neměří své zákazníky „jedním metrem“ a každému jednotlivci „nadělí“ služby dle jeho finančních možností, neurčují mu služby dle jeho potřeb a když má klient v budoucnu problém, většinou jej řeší zdlouhavě a né k úplné spokojenosti svého klienta.
Proto jsme v roce 2016 založili společnost NejPřipojení.cz, kdy máme jednak vyjednané speciální ceny a služby pro klienty, kteří potřebují internet, nebo i kabelovou TV. Snažíme se vždy zajistit služby u poskytovatele takové, aby to jednak vyhovovalo každému jednotlivci dle jeho potřeb, náš poprodejní servis je 24/7, klienti nám mohou volat prakticky kdykoli a mají tak zajištěn doživotní servis. Tato služba je pro klienty zdarma a pokud se podíváte například na naše FB stránky, tak i tam nás naši klienti chválí, protože vždy vše fungovalo tak, jak jsme si slíbili. Filozofií našeho projektu je najít klientovi vždy to nejvhodnější.
Vaše NejPřipojení.cz

Stalosemi

Publikujeme Vaše příběhy s kterými se chcete podělit s ostatními na internetu. Využijte formulář v sekci "Přidat příspěvek" nebo napište na miongem@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *