Lukáš Štork radí jak zhubnout

Chcete hubnout, ale nejde to? Lukáš Štork toto dobře zná – v jeho ordinaci už viděl spousty lidí, kteří potřebovali zhubnout a měli za sebou roky zkoušení. Většinou akorát naletěly podvodníkům a nezhubli.

V čem spočítá tajemství Lukáše Štorka? Proč u něj lidé hubnout?

Tajemství spočívá v motivaci, jak on sám říká. „Pokud člověk během 14 dnů nezhubne ani 1 kg, většinou se na hubnutí vykašle“, říká Lukáš Štork.

Jak se tedy Štorkovi podaří, že klienti během 14 dní zhubnout až 5 kg?

Podle jeho slov využívá proteinovou dietu – ta se vyznačuje tím, že klienti jí pouze proteinová jídla s minimem sacharidů. Díky tomu se tělo dostane do ketózy a lidé hubnout. Pro tělo to sice není nejzdravější, ale pořád lepší než tělo zatěžovat např. 20ti kily navíc.

Po měsíčním hubnutí díky proteiové dietě Lukáš Štork nasazuje běžné a zdravější postupy. Důležité je být s klientem neustále v kontaktu. Motivaci po měsíci totiž většinou odchází. Lukáš Štork vám pomůže online nebo v jeho studiu v Karlových Varech. Najdete ho zde: Lukáš Štork

http://lukas-stork-hubnuti.cz/

Stalosemi

Publikujeme Vaše příběhy s kterými se chcete podělit s ostatními na internetu. Využijte formulář v sekci "Přidat příspěvek" nebo napište na miongem@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *