Jarní úklid snadno a rychle

Jak na jarní úklid a hlavně kde začít. Někdo se na tento nelákavý úkol troufne sám, někdo raději tuto nutnou starost přenechá úklidovým firmám a starosti s úklidem může hodit za hlavu. Pokud tedy zvolíte kvalitní úklidovou společnost.

Pakliže se rozhodnete se na úklid vrhnou vlastními silami, nepodceňujte úklidovou strategii. Při generálním úklidu bytu do kterého se vrhnete samy si rozložte prostor pro uklízení. Začněte systematicky, nejdříve si srovnejte a odnoste věci na svá místa. Teď už si rozdělíme byt na místnosti a pokračujeme postupně.

Začínejte od ložnic a obývacích pokojů do kuchyně, záchodu a koupelny. Samotný úklid začínejte tak zvaně od z hora. To znamená nejdříve umyjte lustry, otřete rámy obrazů, rámy dveří a futer. Následně otřete povrch vysokého nábytku. Pokud máte nábytek vysoký dobrým typem pro údržbu je: po umytí rozložte novinový papír, který při dalším úklidu jednoduše i s prachem vyhodíte. Dalším krokem je mytí oken, u oken nejdříve umyjte rámy, po té skla.

Stalosemi

Publikujeme Vaše příběhy s kterými se chcete podělit s ostatními na internetu. Využijte formulář v sekci "Přidat příspěvek" nebo napište na miongem@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *